SFP+ 10G SM 1550nm 40km HP

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1550nm zajišťuje dosah až 40km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita HP. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 10 Gbps Typ vlákna: Singlemode Vlnová délka: < ... viac
Objednávací kód: 51392310G18
Kód výrobcu: SFPP-10G-SM-40KM-HP
Výrobca: A-LINK
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 328,64 €
Cena s DPH: 394,37 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1550nm zajišťuje dosah až 40km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita HP.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 10 Gbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová délka: 1550 nm
Dosah: 40 km
Kompatibilita: HP

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Provedení switche Moduly
Optika Ano