SFP+ 10G WDMA 1270/ 1330 20km Cisco

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1270/ 1330nm zajišťuje dosah až 20km. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 10 Gbps Vlnová délka: 1270/ 1330 nm Dosah: 20 km Kompatibilit ... viac
Objednávací kód: 51392310G20
Kód výrobcu: SFPP-10G-WDMA-20KM-C
Výrobca: A-LINK
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 104,55 €
Cena s DPH: 125,46 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1270/1330nm zajišťuje dosah až 20km. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka: 1270/1330 nm
Dosah: 20 km
Kompatibilita: Cisco

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Provedení switche Moduly
Optika Ano