SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco

Univerzálny SFP modul pre sloty podporujúce rýchlosť 1Gbps. Kvalitný FP laser pracujúci na vlnovej dĺžke 1310nm zaisťuje dosah až 20km pri použití Singlemode vlákna. Všeobecná kompatibilita Cisco. Typ konektora: 2x LC Rýchlosť: 1 Gbps Typ vlákna: Singlemode Vlnová dĺžk ... viac
Objednávací kód: 5139221G15
Kód výrobcu: SFP-1G-SM-20KM-DM-CG
Výrobca: A-LINK
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 13,14 €
Cena s DPH: 15,77 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Univerzálny SFP modul pre sloty podporujúce rýchlosť 1Gbps. Kvalitný FP laser pracujúci na vlnovej dĺžke 1310nm zaisťuje dosah až 20km pri použití Singlemode vlákna. Všeobecná kompatibilita Cisco.

Typ konektora: 2x LC
Rýchlosť: 1 Gbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Dosah: 20 km
DDMI: Áno
Kompatibilita: Cisco

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Provedení switche Moduly
Optika Ano